Bayraktar

Türkiye’de son yıllarda kendinden oldukça söz ettiren yenilikçi ve girişimci isimlerin başında gelen Selçuk Bayraktar’dan Tüm Türkiye’ye A’kıncı M’üjdesi geldi

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği e’mirler doğrultusunda yerli ve milli s’avunma sanayiinde önemli adımlar atılmaya devam ediyor Türkiye’nin son yıllarda s’avunma sanayiinde ve geleceğin teknolojilerine yönelik gerçekleştirdiği adımlardan biri olan A’kıncı B’ayraktar seri üretime geçti ve yakın zamanda teslimatı yapılacak.

SERİ ÜRETİME BAŞLANMA M’ÜJDESİ GELDİ Türkiye’nin hava s’avunma ihtiyaçlarını karşılamak üzere, yerli ve milli imkanlarla üretilip geliştirilen ve Türkiye’nin en gelişmiş özelliklere sahip insansız hava aracı olan B’ayraktar A’kıncı hakkında çok önemli gelişmeler yaşandı

ve Türkiye’nin en sevdiği başarıları ile göz dolduran Selçuk Bayraktar’tan çok önemli bir m’üjde geldiTürkiye’nin son zamanlardaki en önemli etkinlikleri arasında yer alan Teknofest’te, Tekonofest Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, A’kıncı’nın test uçuşlarıın devam ettiğini ve seri üretime de geçtiğini duyurdu.

YAKIN ZAMANDA TESLİMATLAR BAŞLAYACAK
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Selçuk Bayraktar şöyle bir izahatta bulundu Teknofest hem ülkemizde Anadolu ve İstanbul’da büyük bir coşkuyla kutlanırken dünyanın farklı yerlerinde de bu organizasyonu görecek gibiyiz.

A’kıncı da seri üretime geçti vatana ve millete hayırlı ve uğurlu olmasını Rabbimizden niyaz ederiz Yakın zamanda da teslim olduğunu göreceğiz. Son test uçuşları yapılıyor diyerek Türkiye’nin İnsansız hava araçları konusunda bir başarısını daha duyurmuş oldu.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir