Kategoriler
HABERLER

Bitti

Türkiye’ye uygulanan s’kandal yaptırımlardan sonra Türkiye’nin ne karşılık vereceği herkes tarafından merak konusu olmaya başladı. Türkiye Birleşik Devletlere anlayacağı dilden bir cevabı en kısa sürede vereceği konuşuluyor.

Türkiye’nin Rusya’dan aldığı S400 sistemlerine karşı Birleşik Devletlerin aldığı yaptırım kararının sonuçları ne olacak. G’üvenlik Uzmanı olan Coşkun Başbuğ, Türkiye NATO’nun o’murgasını oluşturuyor, bugün NATO’dan çıksa Nato çöker” değerlendirmesinde bulundu.

TÜRKİYE NATO’YU Ç’ÖKERTECEK GÜCE SAHİP Türkiye’nin hamlesi A’BD’yi bitirir Uzman Coşkun Başbuğ, A Haber canlı yayınında Birleşik Devletlerin Türkiye’ye yönelik yaptırım kararıyla ilgili önemli çok önemli yorumlarda bulundu.

ÜLKEMİZ ÇIKTIĞI AN NATO RESMEN Ç’ÖKER Rusya, Birleşik Devletler İngiltere, Almanya hiç önemli değil, başak diye bildiğimiz devletlerin ortak paydası tamamen Türkiye Türkiye’nin yanında olmadığı bir ortaklığın ete k’emiğe bürünmesi hiç mümkün değil Bu yaptırımlar Türk milletinin asla kabul edemeyeceği yaptırımlar.

Bunun karşılığında ne yapmalıyız NATO’dan çıkmalı mıyız İncirlik’i kapatmalımıyız gibi soruların cevabı Coşkun Başbuğ’dan geldi İddia ediyorum, “Türkiye bugün NATO’dan çıktığı an ç’öker Türkiye NATO’da A’BD’den sonra en büyük g’üç dedi

Türkiye NATO’nun omurgasını ayakta tutan bir g’üç Türkiye haklı olarak ben böyle ittifaklık anlayışla bu şartlarda bu ittifaklık anlayışıyla devam etmek istemiyorum derse herşey bir anda değişir ve Nato resmen ç’öker Türkiye’nin eli k’esinlikle armut toplamıyor, yaptırımlara cevap en kısa sürede ivedilikle gelecektir Türkiye İ’ncirliği kapatma kararı alırsa eğer A’BD’nin kaybedeceği çok şey var çıkışı geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir