Bu ne kin

Türkiye’de bir dikili taşı olmayan sürekli farklı farklı figürlerin heykelini yapan ne olduğu belli olmayan bir heykele 2 yıl emek harcadık diyen Chp Türkiye’de güzel ne iş yapılıyorsa herşeye karşı çıkıyor

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, A’BD Başkanı ile görüşen Başkan Erdoğan’ın tercüman olarak g’örevlendirdiği Merve Kavakcı’nın kızı Fatma Gülham için s’kandal ifadelerde bulunarak ‘vampir’ benzetmesi yaptı.

GENÇ BİR KIZ İÇİN VAMPİR BENZETMESİ Brüksel’de gerçekleştirilen NATO Zirvesi’ne katılan Başkan Recep Tayyip Erdoğan burada diplomatik temaslarda bulundu Zirvenin en dikkat çeken görüşmelerinden biri ise A’BD Başkanı ile Başkan Recep Tayyip Erdoğan arasındaki görüşmeydi.

Tüm dünya iki lider arasındaki görüşmeden çıkacak sonuçları merak ederken, B’iden ve Erdoğan yaptıkları açıklamalarda yapıcı bir g’örüşme gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Merve Kavakcı’nın kızına NATO’da g’örev Başkan Erdoğan, B’iden ile yaptığı görüşmede tercüman olarak Türkiye’nin Kuala Lumpur Büyükelçisi Merve Kavakcı’nın kızı Fatma Gülham Abusahanab’ı g’örevlendirdi.

CHP’li Özgür Özel’den ‘vampir’ benzetmesi 28 Şubat post modern d’arbe sürecinde, Bülent Ecevit tarafından Meckisten kovularak başörtüsünün simge isimlerinden olan Merve Kavakcı’nın kızı Fatma Gülham Abusahanab’ın NATO’da g’örevlendirilmesi, CHP’yi rahatsız etti.

CHP’li Özgür Özel konuyla ilgili yaptığı açıklamada s’kandal ifadelere yer verdi. Katıldığı bir televizyon programında değerlendirmelerde bulunan Özel, “Cumhuriyetin değerlerine taban tabana zıt. Bazı sembol isimleri vampir gibi hepimizin vergilerinden cumhuriyetin kasasına çökmüşler, vampir gibi kan emiyorlar işte başörtüsü meselesinin sembol isimlerinden bir tanesi bunları son derece kritik g’örevlere getirip bir de vampir gibi ülkenin k’anını emdirerek cumhuriyetten öc alıyorlar gibi bir hissiyata da kapılıyor insan diyerek k’inini kustu

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir