Bu nedir

Türkiye’ye çok önemli kazanımlar sağlayacak her yıl Milyarlarca dolar gelir getirecek güzelim istanbul boğazının petrol tankerleri ile kirlenmesini engelleyecek proje olan Kanal İstanbula

Chp karşı çıkmaya devam ediyor Türkiye’nin yararına olan tüm projelere karşı çıkan yapılan hiçbişeyi begenmeyen Chp’liler Kanal istanbul projesini yapacak olan firmaları t’ehdit etti Erdoğan’ın 10 yıl önce ‘çılgın proje’ olarak duyurduğu Kanal İstanbul projesinde artık geri sayım başladı.

İMAMOĞLUNDAN S’KANDAL T’EHDİT

Proje için ihale süreci adım adım yaklaşırken; İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul projesinde yer almaya hazırlanan isimleri açık açık t’ehdit etti.

AF DİLEME İLE KURTULAMAYACAKLAR

CHP’li İmamoğlu, Kanal İstanbul projesinin peşinde koşanların gelecekte af dileyerek kurtulamayacağını söyledi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kanal İstanbul projesinin bugünlerde peşinde koşanlar, gelecekte af dileme ile kurtulamayacaklar.

BASİT BİR ŞEKİLDE SÜREÇTEN SIYRILAMAZLAR

H’ukukun önünde hesabını verirler. Bugün bu işe para vermenin peşinde koşanlar ya da ihaleydi, ne yapalım biz de almaya çalıştık’ diyenler sadece basit bir şekilde süreçten sıyrılamazlar.

AMA ULUSAL AMA ULUSLARARASI DÜZEYDE UYARIMI YAPIYORUM

Vatandaşın bu kadar karşı çıktığı bir meseleye hukukun önünde; ama ulusal, ama uluslararası düzeyde sektörlere ben uyarımı yapıyorum.” şeklinde konuştu S’kandal bir şekilde 2023 te iktidara geleceklerini ve kanal istanbulu başlatan firmaları yargılayacaklarını ve en a’ğır şekilde c’ezalandıracaklarını dile getirdi Geçen aylarda Selin Sayek Böke’de İstanbul Havalimanını yapan firmaların mallarına el koyacağız diyerek h’addi aşmıştı

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir