İhanet

Türkiye günlerdir Milli ve yerli Projelerimizi dış g’üçlere satarak Vatan h’ainliği yapanları konuşuyor Türkiye S’avunma sanayisini geliştirip güçlendirdikçe bazı ülkeler

Türkiye’nin kazanımlarını çalmak için elinden gelen herşeyi yapıyorlar c’asusluk ve r’üşvet alanlara yönelik başlatılan geniş çaplı tahkikatte çokilginç bilgiler gelmeye devam ediyor G’özaltına alınan müşavirlik firması sahibi Emre Alp Durmaz, İ’srail yapımı insansız hava aracı Heron’u Türkiye’ye satan Mehmet Durmaz’ın oğlu olduğu ortaya çıktı

AİLE BOYU İ’HANET ETTİKLERİ ORTAYA ÇIKTI Durmaz, M60 tanklarının modernizasyonunda Türkiye’yi zarara uğratmakla suçlanmıştı. S’avunma Sanayii Başkanlığı’ndaki c’asusluk çetesinden ilginç bağlantılar tespit edildi. G’özaltına alınanlar arasında bulunan Emre Alp Durmaz’ın, Türkiye’ye Heronları satan İ’srail firmasının Türkiye temsilcisi Mehmet Durmaz’ın oğlu olduğu ortaya çıktı.

M60 t’anklarının modernizasyonu işinin İ’sraile verilmesine de öncülük eden Durmaz ailesinin derin bağları, ç’alınan gizli bilgilerin İ’srail’e gitmiş olabileceği endişesini doğurdu.

İ’SRAİLİN TÜRKİYE’DEKİ ADAMI ÇIKTI Aynı zamanda İngiltere vatandaşı olan Emre Alp Durmaz’ın babası Mehmet Durmaz Baba Durmaz, İ’srail merkezleri 2 önemli s’ilah firması olan Aerospace Industries ve Aircraft Industry’nin Türkiye temsilciliğini yapıyor.

IAI firması Türkiye’ye bir türlü verim alınamayan ve görüntüleride önce i’sraile veren 10 adet aldığımız Heronları satan firma olarak biliniyor. Mehmet Durmaz’ın adı M60 t’anklarının modernizasyonu ile ilgili süreçte gündeme gelmişti. Bülent Ecevit hükümeti döneminde 170 adet t’ankın modernizasyonu işi Durmaz’ın temsilciliğini yaptığı İ’srail şirketine verilmişti.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir