Kategoriler
HABERLER

İtiraf

Türkiye yoluna emin adımlarla yürüyor Güneyimizde oluşturulmak istenen korsan Devletin tüm planlarını yavaş yavaş y’ıkmaya devam ediyor
Türkiye’nin Libya, Doğu Akdeniz

ve K’arabağdaki çok önemli başarıları dünya’nın dikkatini çekmiş durumda. Amerikan Foreign Policy dergisinde yayımlanan bir haberde Dünya’yı etkisi altına alan s’algının z’afer arayışını engellemesine izin vermeyen bir kişi varsa, o da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır” ifadeleri kullanıldı.

ERDOĞAN’IN SABRI TAŞARSA GEREKENİ YAPAR

A’merikan Foreign Policy dergisinden ilginç bir Makale kaleme alındı Allison Meakem isimli analist tarafından kaleme alınan yazıya, “Şu an trajikomik görünse de çoğumuz 2019 biterken 2020’yi f’ethedeceğimizi düşünerek yeni yıla girdik. Ancak Mart’ın ortası geldiğinde bu hayallerimiz çöktü ve 2020 bizi f’ethetti” cümleleriyle giriş yapıldı.

Bu V’irüs S’algını Erdoğan’ın z’afer arayışını engelleyemedi”
2020 yılındaki zorluklara rağmen Türkiye’nin ilerleyişini durdurmadığı belirtilen değerlendirmede, “Bu s’algının z’afer arayışını engellemesine izin vermeyen bir kişi varsa, o da Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’dır” ifadeleri kullanıldı.

TÜRK K’UVVETLERİ HER YERDE ÇOK A’KTİF
Bu yıl Türk O’rdusu, dünya çapında on yıllardır olmadığı kadar, hatta belki de hiç olmadığı kadar aktifti diye devam yazıda, Erdoğan’ın Libya’dan Dağlık K’arabağ’a kadar Türkiye’nin hedeflerini ilerletmek için çalıştığı belirtilerek, Doğu Akdeniz’deki doğalgaz sondaj k’rizinin bir “temas sporuna” dönüştüğü kaydedildi Türkiye’nin Bir Hedefininde Suriye’de kendine t’ehdit olarak Gördüğü Y’pg’ye göz açtırmamak olduğunu açıklayan analist Erdoğan’ın Sabrı Taşarsa Fırat’ın doğusuna yeniden girebilir açıklaması geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir