Sonndakka

Türkiye’nin en stratejik s’ilahları haline gelen İnsansız hava araçları şüphesiz en büyük d’arbeyi Rusya’ya vurdu Rus sistemlerini yerle bir eden insansız araçlarımız Rusya’nın itibarını büyük oranda sarstı bugün çok konuşulacak bir o’lay meydana geldi

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada, İstanbul’da bulunan İnsansız Hava Aracı Araştırma Geliştirme Merkezi’nin bulunduğu alanı izinsiz bir şekilde görüntüledikleri belirlenen 2’si Rusya uyruklu 3 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

SELÇUK BAYRAKTAR’A S’UİKAST HAZIRLIĞI OLABİLİRMİ

İran’ın en kilit adamlarından biri olan N’ükleer faliyetlerin başında olan kişiye Suikastten sonra Türkiye’nin Gururu olan Bayraktarlara bir s’uikast düzenlenme ihtimali değerlendiriliyor Azerbaycan’ın Fahri vatandaşlık vermek istediği Selçuk Bayraktar ve abisi çok iyi korunmalı O’layla ilgili yapılan soruşturma detaylarının daha sonra açıklanacağı belirtildi.

Valilikten yapılan açıklama şöyle:

İlimizdeki İnsansız Hava Aracı Araştırma Geliştirme Merkezinin bulunduğu ve fotoğraf video çekiminin izne tabi olduğu bölgede, izinsiz görüntü çektikleri tespit edilen Rusya uyruklu I.M. ve A.P. ile Türk vatandaşı İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce 03.12.2020 Perşembe günü saat 10.30 sıralarında g’özaltına alınmıştır.

Şahıslar hakkında başlatılan soruşturma devam etmektedir. G’özaltı süresi Cumhuriyet B’aşsavcılığı talimatıyla 3 gün uzatılmıştır Olaya ilişkin soruşturma detaylarının daha sonra açıklanacağı ifade edildi.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir