Kategoriler
HABERLER

Ve içeri alındı

Muğla’da polisin düzenlediği operasyonda suç örgütü lideri Sedat Peker’in kardeşi Atilla Peker ve yanındaki Yunus Olcay, Fethiye ilçesindeki villada gözaltına alındı.

Sedat Peker organize suç örgütüne üye olmaktan hakkında önceki tarihlerde adli işlem gerçekleştirilen ve örgüt liderinin kardeşi olan Atilla Pekerin Muğla’ın Fethiye ilçesinde olduğu bilgisi geldi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi tarafından Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığından adli arama izni talep edildi.

Talep üzerine verilen karar doğrultusunda Atilla Peker’in otomobilinde, bugün öğle saatlerinde yapılan aramada 1 ruhsatsız tabanca ile 2 şarjör mermi ele geçirildi. Bulunduğu villada gözaltına alınan Atilla Peker ve yanındaki Yunus Olcay’ın, polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

PEKER’DEN KUTLU ADALI Cİ’NAYETİ İTİRAFI

Yurt dışında bulunan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yayınladığı yedinci video kardeşi Atilla Peker’in de içinde bulunduğu itiraflarda bulunmuştu. KKTC’de öld’ürülen gazeteci Kutlu Adalı ci’nayetine değinen Peker, Adalı ci’nayeti için kendisine gelindiğini ve kardeşi Atilla Peker’i önerdiğini iddia etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir