Yakanlar kimmiş

Ya-ngınların faili yakalandı. Ormanları yakan bakın kim çıktı? Cumhurbaşkanı Erdoğan Az Önce Açıkladı..

Marmaris’te y angın bölgesinde bir açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yeniden inşa edilecek evlerin yapımına 1 ay içinde inşallah başlıyoruz. Hedefimiz 1 yıla kadar yöresel mimariye uygun şekilde evleri teslim etmektir” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşlara seslendiği konuşmasındada, başta Rusya olmak üzere İran ve Ukrayna’dan gelenlerle y-angın söndürme uçakları sayısının 16’yı bulduğunu bildirdi.

“Geçtiğimiz yıl t- erör ö rgütü yöneticilerinin ormanları y-akma talimatı vermesinin ardından bu y-angınların bir kısmını da benzer talimatla başlatılmış ihtimalini göz ardı etmiyoruz” ifadelerini kullanan Erdoğan, “Ormanlarımızı y-akanları bulup ciğerlerini y-akmak boynumuzun borcudur” diye konuştu…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya’nın Manavgat ilçesinde orman y-angınından etkilenen vatandaşlarla bir araya geldi. Burada bir açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, y-angından etkilenen hiçbir vatandaşın mağduriyet yaşamasına izin vermeyeceklerini söyledi.

Milas’taki yangınla ilgili 1 kişi gözaltına alındığını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Geçtiğimiz yıl t- erör ör gütü yöneticilerinin ormanları y-akma talimatı vermesinin ardından bu y-angınların bir kısmını da benzer talimatla başlatılmış ihtimalini göz ardı etmiyoruz. Ormanlarımızı y-akanları bulup ciğerlerini y akmak boynumuzun borcudur” ifadelerini kullandı.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir