Yok böylesi

Yıllarca h’izmet ettiği Ak p’artiden ayrılarak p’arti kuran b’aşarılı olacağını zanneden Ali Babacan çıktığı gezilerde hergün ş’ok oluyor

Halk Ali babacan’ı n’ankör olmakla s’uçluyor Babacan, Ankara’nın K’ahraman kazan ilçesinde yaptığı esnaf ziyaretinde hiç beklemediği t’epkilerle karşılaştı. Bir vatandaş Allah akıl fikir versin, seni d’avar çobanı tutan olmazdı.

Sen Ak P’arti’de itibar kazandın Ak P’artinin karşısına geçince kime h’izmet edeceksin ifadelerini kullanınca Ali Babacan z’or anlar yaşadı.

BABACAN’A AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Esnaf ziyareti için Ankara’nın Kahraman kazan ilçesine giden Ali Babacan, pazar ziyareti esnasında vatandaşların s’ert t’epkisi ile karşılaştı. Babacan, t’epkilere cevap vermeye çalışırken z’or anlar yaşadı. Pazarda Ali Babacan ile karşılaşan bir vatandaş, “Allah akıl fikir versin, seni d’avar çobanı tutan olmazdı.

Sen Ak P’artide itibar kazandın. Ak P’artinin karşısına geçince kime hizmet edeceksin” diye t’epki gösterirken, Babacan da vatandaşa, “Ben üç nesildir ticaret yapan bir ailenin çocuğuyum. Memleketi yönetmedik mi yıllarca, hadi yönetsin şimdi, niye yapamıyor ifadeleriyle cevap verdi. Vatandaş ise Babacan’a Sen anca ç’arşaf satmayı bilirsin, git ç’arşafını sat dedi.

BABACAN NE YAPACAĞINI Ş’AŞIRDI

Ali Babacan’a t’epki gösteren bir başka vatandaş ise, “Önce çalıştın iyiydi, şimdi mi k’ötü mü oldu Tayyip Erdoğan N’ankör olma. Seni bu hale getiren Tayyip Erdoğan. Sen n’ankörsün ifadelerini kullandı

T’epkilerin ardı arkası kesilmezken, bir başka vatandaş da, “Ben sizi eskiden dinlerken r’ahatlardım. Şimdi artık k’ızıyorum size. Sürüden ayrılanı k’urt yer derler bizim köylerde” dedi.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir