Kategoriler
HABERLER

Canlı yayında

Chp’nin ortaya attığı ve günlerdir toplumu mesgul eden 128 milyar dolar algı oyunu gündemdeki yerini mesgul etmeye devam ediyor..Bu kervana gelecek partisi genel başkanı Ahmet Davutoğlu’da katıldı..Lakin davutoğlu bu soruyu sorayım derken kendisini de rezil etti..Algı peşinde koşarsan kendini böyle komik duruma düşürürsün..

 

Gelecek Partisi: Ahmet Davutoğlu Genel Başkan seçildi, parti yönetiminde kimler var? – BBC News TürkçeAhmet Davutoğlu, Merkez Bankası verilerinin 2014 yılından itibaren şeffaf yayınlanmadığı iddiasında bulundu. Bunun üzerine çekim yapan ekip Ahmet Davutoğlu’na müdahalede bulundu ve “Kesmek zorundayız. ‘2014’ dediniz, 2016’ydı efendim çünkü 2014 sizin döneminizdi” dedi.

 

İşte o diyaloglar: Ahmet Davutoğlu: “Sorgulamaya kaç vinçle müdahale edeceksiniz? O yüzden tekrar soruyoruz. Bu nasıl bir iletişim aklıdır ki, memleketin tüm muhalif partileri ve ekonomi uzmanları 2014 yılından bu yana şeffaf şekilde yayınlanmayan verileri ve 128 milyar dolar rezervin akıbetini haklı olarak sorarken çıkıp ‘Tüm işlemler ve rakamlar şeffaf biçimde ortadadır, söylenenler iktidardır’ diye açıklama yapmak…”

Kesmek zorundayız. ‘2014’ dediniz, 2016’ydı efendim çünkü 2014 sizin döneminizdi.”

Ahmet Davutoğlu: “2014 mü dedim?” “2014 dediniz efendim. Oradan geri saralım.”

Ahmet Davutoğlu: “Tamam. Tamam. Tamam” “Paragraf başı yapalım arkadaşlar. Af edersiniz”

Ahmet Davutoğlu: “Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir