Kategoriler
HABERLER

Gerek yok

Dünya milletleri arasında en zekilerinin arasında gösterilen Japonlar yine yaptılar yapacaklarını. Tüm dünya a-şı araştırmalarını takip ederken ve neticelerini beklerken Japonlardan müthiş bir hamle geldi.

Yaptıkları icat sayesinde k-o-ronav-i-rüs 7 dakika içerisinde etkisiz hale geliyor. Japonlardan muhteşem icat. Yeni tip k-o-ronav-i-rüsü 7 dakika gibi bir kısa bir süre içinde yok eden cihazı icat ettiler. Japonya’da bir firma öyle bir cihaz üretimi yaptı ki ult-raviyole ışınlar sayesinde m-i-krop ve v-i-rüsler yok oluyor.

Tavana monte edilen Care-222 adlı cihaz, iki buçuk metre mesafeden havada bulunan v-i-rüs ve m-i-kropların % 99’unu yalnızca 7 dakika gibi bir kısa bir süre içinde yok etmektedir.

Japonya’da ki “Ushio” isimli firma bu cihazı üretirken öyle hassas davrandı ki K-o-ronav-i-rüsü etkisiz hale getiren ve bunu ultraviyele-UV ışınları sayesinde yapan “Care-222” adlı cihaz insanlara z-arar bile vermiyor. Columbia Üniversitesi ile birlikte icat edilen Care-222, 254 nanometre dalga boyunda UV yayan alışılmış cihazların zıttına, insana z-ararsız olan 222 nanometrelik UV yaymakta.

M-i-kropları etkisiz hale getirirken insanlara z-arar vermeyen cihaz, yüksek riskli otobüs, tren, asansör ve ofis ortamlarının dezenfekte edilmesinde büyük katkı sağlanarak kullanılabilecek. Tavanına monte edilen Care-222, 2,5 metre mesafeden havadaki v-i-rüs ve m-i-kropların % 99’unu 7 dakikada yok etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir