İstifa açıklama

Eski AK Parti Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran’ın gece yarısı Twitter hesabından paylaştığı “Süleyman Soylu istifa etmiş”

iddiasına İçişleri Bakanlığı kaynaklarından yalanlama gelmişti. Bugün de İçişleri Bakanlığı, Soylu’nun Bakanlıkta gerçekleşen toplantıya başkanlık yaptığını aktardı ve bir fotoğraf paylaşarak iddiaları yalanlamış oldu.

Bir süredir organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarının hedefinde olan ve uzun zamandır sessizliğini koruyan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ‘nun istifa ettiği ileri sürülmüştü.

İŞBAŞARAN’IN İSTİFA İDDİASI GÜNDEM YARATTI

Eski Ak Parti Milletvekili Feyzi İşbaşaran , sosyal medya hesabından dün gece saatlerinde bir paylaşım yaparak Soylu’nun istifa ettiğini öne sürmüştü. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda

“Süleyman Soylu istifa etmiş (Affını istemiş) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanlık için Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye iki isim önermiş” ifadelerini kullanan İşbaşaran’ın iddiası gündem yaratmıştı.

İşte İşbaşaran’ın o tweet’i;

İçişleri Bakanlığı’ndan eski AK Partili vekilin Süleyman Soylu istifa etti iddialarına fotoğraflı yanıt

BAKANLIK KAYNAKLARINDAN YALANLAMA
Eski AK Partili vekilin Bakan Soylu’yla ilgili iddiasına ise İçişleri Bakanlığı kaynaklarından yalanlama gelmişti.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI FOTOĞRAF PAYLAŞTI
Bakanlık kaynaklarının istifa iddialarını yalanlamasının ardındansa İçişleri’nin resmi Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşım yapıldı. Bakan Soylu’nun başkanlık ettiği Güvenlik ve Koordinasyon Toplantısı’ndan fotoğrafların yer aldığı tweet’le eski AK Parti Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran’ın istifa iddiaları tamamen yalanlanmış oldu.

İşte İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan paylaşım;

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir