Kategoriler
HABERLER

Kalkıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ko’ronav’irüs s’algınıyla ilgili yaptığı açıklamada y’asakların ne zaman kaldırılacağını açıkladı! İşte y’asakların kalkacağı zaman! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ko’ronav’irüs s’algınıyla ilgili yaptığı açıklamada v’aka sayılarındaki iyileşmeyle birlikte “Tedbirleri peyderpey kaldıracağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep’teki Düzbağ İçme Suyu İsale Hattı ve Doğanpınar Barajı Açılış Töreni’ne canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan, konuşmasında ko’ronav’irüs s’algınına rağmen yatırımlara ara vermediklerini belirtti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TEDBİRLER PEYDERPEY KALDIRILACAK Açıklamalarına devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, ko’ronav’irüs s’algınının artış hızını kesmek için alınan te’dbirlere de değindi.

Recep Tayyip Erdoğan, v’aka sayılarındaki iyileşmeyle birlikte tedbirlerin peyderpey kaldırılacağını söyledi.

“MİLLETİMİZİN HİÇBİR FERDİNİ S’ALGIN DÖNEMİNDE YALNIZ BIRAKMADIK” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuyla ilgili açıkmaları şu şekilde: “Milletimizin hiçbir ferdini s’algın döneminde yalnız bırakmadık.

S’algının dünya ile birlikte ülkemizi de etkilediği bir dönemde ne sağlık hizmetlerimizden ne de yatırımlarımızdan t’aviz veriyoruz. İnşallah v’aka ve a’ğır h’asta sayılarının hedeflediğimiz seviyelerin altına düşmesiyle sınırlamaları peyderpey kaldırmaya başlayacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir