Soylu sözleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisine yönelik ifadelerine teşekkür ederek “Büyüğümüz

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye güven ve inancı için minnet ve şükran duyuyorum” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin grup toplantısında yaptığı açıklamanın ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bulundu.

BAKAN SOYLU: MİNNET VE ŞÜKRAN SUNUYORUM

Bakan Soylu, “Devletimizin te- rörle mücadele azim ve kararlılığına, kahraman güvenlik güçlerimize, edeben ifade ederim ki şahsıma ve mücadele arkadaşlarıma, büyüğümüz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye güven ve inancı için minnet ve şükran duyuyorum. Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

DEVLET BAHÇELİ: SOYLU’YA İTİBAR SUİKASTINI KABUL ETMİYORUZ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugünkü grup toplantısında “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya yapılan siyasi linç girişimleri kaygıyla izlediğimizi, asla ve asla kabul etmediğimizi tarihe not olarak düşmek istiyorum. Soylu’ya itibar s-uikastını kabul etmiyoruz. Kim demiş sayın Soylu yalnız diye! Gece demeden gündüz demeden bölücü t- erörle mücadele eden mert bir devlet adamıdır.” açıklamalarını yapmıştı.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir