Yemini

Son Dakika! 13 ş’ehidimizin ardından Soylu’dan intikam yemini: Karayılan’ı bin parçaya bölmezsek bu millet ve şehitlerimiz yüzümüze tükürsün

Son dakika! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütü P-KK tarafından kaçırılan vatandaşlarımızın ş ehit edilmesiyle ilgili olarak paylaşımda bulundu. Sert ifadeler kullanan Soylu, “Murat Karayılan’ı yakalayıp bin parçaya bölmezsek bu millet ve ş’ehitlerimiz yüzümüze tükürsün” dedi.

T-erör örgütü P KK Gara’da bulunan bir mağarada 13 vatandaşımızı ş ehit eden, olayla ilgili olarak birçok tepki paylaşımı yapıldı. Son olarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklama ile terör örgütüne ve destek verenlere göz dağı verdi.

Soylu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:”6 yıl önce P-KK tarafından kaçırılan Kuzey Irak’ta alıkonulan 13 evladımız, a’lçakça, ka lleşçe ş’ehit edildi. Bunun üzerine hala P’KK’yı aklamaya çalışan pislikler var.

“AYNI YALANLARA SAHİP ÇIKAN HAYSİYETSİZLER VAR”

P’KK ile aynı açıklamaları yapmaktan utanmayan aynı yalanlara sahip çıkan haysiyetsizler var. Evlatlarımıza ve ailelerine çektirdiklerinin hesabı soruldu, sorulacak.

“BİN PARÇAYA BÖLMEZSEK BU MİLLET VE Ş’EHİTLERİMİZ YÜZÜMÜZE TÜKÜRSÜN”

Murat Karayılan’ı yakalayıp bin parçaya bölmezsek bu millet ve ş’ehitlerimiz yüzümüze tükürsün”

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir