Yeni sultan

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan her alanda Türkiye’yi güçlendirmeye devam ederken A’BD’deki Başkanlık seçiminde bile adayların dilinden düşmüyor Fransız basınını Reisi Cumhur Erdoğanın başarısını kaleme aldı Tüm dünyanın gözlerini çevirdiği Libya’da meşru hükümet Türkiye’nin verdiği destekle üstünlük sağladı.

Fransız basını, Libya’daki gelişmeleri duyururken Tayyip Erdoğan’ın başarısını yazdı Rusya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri tarafından desteklenen H’after ağır bir yenilgi almasının sebebi Türkiye’dir dediler

ERDOĞANI SULTAN İLAN ETTİLER

Türkiye de yoğun a’skeri desteği ve bürokratik girişimleri sonucu Hafter’i hezimete uğrattı Yaşananlar sonrası Türkiye’nin Akdeniz’deki egemenliği dünya tarafından kabul edilmek zorunda kalındı Konuya dair birçok açıklama yapılırken, Fransızların en çok okunan gazetelerinden biri olan Le Figaro gazetesi çarpıcı bir analiz haber yayınladı.

Jean Marc Gonin imzalı h’aberde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni tip k’orona v’irüs s’algını karşısında büyük bir başarı sağladıktan sonra, Doğu Akdeniz’de de başarılı olduğu ifade edildi.

Haberde, “Libya’nın Sultanı Erdoğan. Başkan Erdoğan, Trablus’ta sağlamış olduğu desteklerle general Hafter’e büyük kayıplar yaşattı ve Libya’da durumu tersine çevirdi. Ankara’nın güçlü adamı, k’orona v’irüs karşısında kayda değer bir başarı sağladıktan sonra, Doğu Akdeniz’de de başarılı oldu sözlerine yer verildi

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir